Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

ROYAL CANIN® MAXI ADULT (IN GRAVY)

Висока сварливост
Помага при поддршка на оптимална сварливост.

Поддршка на коските и зглобовите
Помага да ги подржи натоварените коски и зглобовите на големи кучиња.

Омега-3 масни киселини: EPA и DHA
Формула збогатена со омега-3 масни киселини (EPA и DHA) за да помогне во одржувањето на здрава кожа.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар