Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

ROYAL CANIN® MAXI PUPPY (IN GRAVY)

ROYAL CANIN® MAXI PUPPY (IN GRAVY)
ROYAL CANIN® MAXI PUPPY (IN GRAVY)
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА ПОРАЧКИ НАД 1500 ДЕН
За секоја нарачка над 1500 ден бесплатна достава до Вашиот дом
  • Достапност: На залиха
  • EAN: 9003579008454
120,00 Ден

Достапни опции

КоличинаТежинаЦена
10 x 140gr1.000,00 Ден
140 gr120,00 Ден

Поддршка на имунолошкиот систем
Со комплекс на антиоксиданти, вклучително и витамин Е, помага во поддршката на природната одбрана на кученцето.

Здравo варење
Придонесува за здраво варење и правилна рамнотежа на цревната флора.

Умерена енергија за долг период на раст
Ги задоволува потребите на кутрињата од големи раси.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар