Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

ROYAL CANIN® MEDIUM ADULT (IN GRAVY)

ROYAL CANIN® MEDIUM ADULT (IN GRAVY)
ROYAL CANIN® MEDIUM ADULT (IN GRAVY)
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА ПОРАЧКИ НАД 1500 ДЕН
За секоја нарачка над 1500 ден бесплатна достава до Вашиот дом
  • Достапност: На залиха
  • EAN: 9003579008379
120,00 Ден

Достапни опции

КоличинаТежинаЦена
10 x 140gr1.010,00 Ден
140 gr120,00 Ден

Висока сварливост
Придонесува за здраво варење и правилна рамнотежа на цревната флора.

Природен имунитет
Придонесува за зајакнување на природната одбрана благодарение на антиоксидантниот комплекс и пребиотиците.

Омега-3 масни киселини: EPA и DHA
Формула збогатена со омега-3 масни киселини (EPA и DHA) за да помогне во одржувањето на здрава кожа.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар