Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

ROYAL CANIN® MINI ADULT (IN GRAVY)

Висока сварливост
Придонесува за здраво варење и правилна рамнотежа на цревната флора.

Прилагодена енергетска вредност
Помага во одржување на идеална тежина на кучиња од раса.

Одржување на крзното
Оваа формула содржи хранливи материи кои помагаат во одржувањето на здрава кожа и крзно. Храната е збогатена со масни киселини ЕПА и ДХА.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар