Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

ROYAL CANIN® MINI PUPPY (IN GRAVY)

Поддршка на имунолошкиот систем
Со комплекс на антиоксиданти, вклучително и витамин Е, помага во поддршката на природната одбрана на кученцето.

Здравo варење
Придонесува за здраво варење и правилна рамнотежа на цревната флора.

Висока енергетска вредност
Ги задоволува енергетските потреби на кутрињата на мали раси.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар