Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

ROYAL CANIN® MEDIUM PUPPY (ЗА МЛАДИ КУТРИЊА ОД СРЕДНИ РАСИ)

ROYAL CANIN® MEDIUM PUPPY (ЗА МЛАДИ КУТРИЊА ОД СРЕДНИ РАСИ)
ROYAL CANIN® MEDIUM PUPPY (ЗА МЛАДИ КУТРИЊА ОД СРЕДНИ РАСИ)
Топ
ROYAL CANIN® MEDIUM PUPPY (ЗА МЛАДИ КУТРИЊА ОД СРЕДНИ РАСИ)
ROYAL CANIN® MEDIUM PUPPY (ЗА МЛАДИ КУТРИЊА ОД СРЕДНИ РАСИ)
ROYAL CANIN® MEDIUM PUPPY (ЗА МЛАДИ КУТРИЊА ОД СРЕДНИ РАСИ)
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА ПОРАЧКИ НАД 1500 ДЕН
За секоја нарачка над 1500 ден бесплатна достава до Вашиот дом
  • Достапност: На залиха
  • EAN: 3182550708180
350,00 Ден

Достапни опции

КоличинаТежинаЦена
1 kg350,00 Ден
4 kg1.660,00 Ден
15 kg5.000,00 Ден
20 kg6.670,00 Ден

ПОДДРШКА НА ИМУНИTETОТ

Растењето е важен период во животот на кучето: тоа е време на големи промени, откритија и нови сознанија.  Во овој период, имуниот систем на кученцето постепено се развива. MEDIUM PUPPY им помага на природните одбранбени системи на кученцето благодарение на *патентираниот збир на антиоксиданси вклучувајќи го и витаминот E.*France, patent No EP1146870.

ЗДРАВЈЕ НА ДИГЕСТИВНИОТ СИСТЕМ

Храната за кучиња Medium PUPPYпретставува комбинација на хранливи состојки со протеинот со висок квалитет (L.I.P.*) и пребиотици (FOS) за поддршка на здравјето на дигестивниот систем и рамнотежа на цревната флора, која придонесува за квалитетот на столицата. *Се работи за протеин кој е избран заради неговата лесна сварливост.

ВИСОКИ ЕНЕРГЕТСКИ ПОТРЕБИ ЗА КУЧИЊА СО СРЕДЕН РАСТ

Ги задоволува големите енергетските потреби на раситена кученца со среден раст, кои имаат краток период на растење.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар