Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

ROYAL CANIN® MINI PUPPY (ЗА МЛАДИ КУТРИЊА ОД МАЛИ РАСИ)

ROYAL CANIN® MINI PUPPY (ЗА МЛАДИ КУТРИЊА ОД МАЛИ РАСИ)
ROYAL CANIN® MINI PUPPY (ЗА МЛАДИ КУТРИЊА ОД МАЛИ РАСИ)
Топ
ROYAL CANIN® MINI PUPPY (ЗА МЛАДИ КУТРИЊА ОД МАЛИ РАСИ)
ROYAL CANIN® MINI PUPPY (ЗА МЛАДИ КУТРИЊА ОД МАЛИ РАСИ)
ROYAL CANIN® MINI PUPPY (ЗА МЛАДИ КУТРИЊА ОД МАЛИ РАСИ)
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА ПОРАЧКИ НАД 1500 ДЕН
За секоја нарачка над 1500 ден бесплатна достава до Вашиот дом
  • Достапност: На залиха
  • EAN: 3182550792929
440,00 Ден

Достапни опции

КоличинаТежинаЦена
0,8 kg580,00 Ден
1 kg440,00 Ден
2 kg1.230,00 Ден
8 kg3.400,00 Ден
17 kg8.030,00 Ден

ПОДДРШКА НА ИМУНТЕТОТ

Растењето е важен период во животот на кучето: тоа е време на големи промени, откритија и нови сознанија.  Во овој период, имуниот систем на кученцето постепено се развива. MINI PUPPY им помага на природните одбранбени системи на кученцето благодарение на *патентираниот збир на антиоксиданси вклучувајќи го и витаминот E. (*France, patent No EP1146870.)

ЗДРАВЈЕ НА ДИГЕСТИВНИОТ СИСТЕМ

Храната за кучиња MINI PUPPYпретставува комбинација на хранливи состојки со протеинот со висок квалитет (L.I.P.*) и пребиотици (FOS) за поддршка на здравјето на дигестивниот систем и рамнотежа на цревната флора, која придонесува за квалитетот на столицата. *Се работи за протеин кој е избран заради неговата лесна сварливост.

ЗАДОВОЛУВАЊЕ на енергетските потреби

Ги задоволува енергетските потреби на малите раси на кученца за време на периодот на растење и ги задоволува пребирливите вкусови.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар