Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

PEDIGREE® Dentastix® Medium 7x

PEDIGREE® Dentastix® Medium 7x
Топ
PEDIGREE® Dentastix® Medium 7x
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА ПОРАЧКИ НАД 1500 ДЕН
За секоја нарачка над 1500 ден бесплатна достава до Вашиот дом
  • Достапност: На залиха
  • SKU: 103986
  • EAN: 5010394984584
110,00 Ден

Достапни опции

КоличинаТежинаЦена
180 gr110,00 Ден

Комплементарна храна за домашни миленици за кучиња над 4 месеци.


Кучињата сакаат да го истражуваат светот преку устата, па затоа е важно да се грижат за забите.

Плакувањето и забивањето на забен камен на забите може да се намалат со ефективна рутина за нега на забите.

PEDIGREE® Daily DentaStix® има уникатна X форма и, кога се храни секојдневно, комбинацијата на нејзината нежно абразивна текстура и активни состојки, научно е докажано дека помага да се намали собата на забен камен до 80%.

Уште повеќе, тие се малку маснотии и без шеќер.

Значи, за да ги одржите забите и непцата на вашето куче здрави и силни, користете одлично дегустирање PEDIGREE® Daily DentaStix® секој ден.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар