Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Pedigree® adult Конзерва за куче говедско

Вкусната храна треба да биде избалансирана и здрава. Педигре ® Сочно исечено е вистинско задоволство со сосот. Урамнотежениот однос на месото и висококвалитетните состојки, како и витамини и растителни влакна гарантира соодветна и урамнотежена исхрана. Направено со високо квалитетни состојки и гарантирано без вештачки вкусови и бои, без вештачки конзерванси и без додаден шеќер. Витална заштита ® Со нашите влажни производи од педигре you го поддржувате вашето куче во неговите дневни потреби. Нашите производи содржат природни влакна за поддршка на здравото варење, калциум за поддршка на здрави коски, цинк и сончогледово масло со Омега 6 помагаат да го задржите палтото сјајно, а витаминот Е за поддршка на здрав имунолошки систем.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар