Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Pedigree® Паучи за возрасно куче пилешко со зеленчук

Вкусната храна треба да биде здрава и урамнотежена. Свежо во кесичка, нашата матична храна Педигрир with со пилешко и зеленчук е вистински третман со сос. Урамнотежениот однос на месото и висококвалитетните состојки, како и витамини и растителни влакна гарантира соодветна и урамнотежена исхрана. Се разбира, без додаден шеќер, вештачки вкусови, бои и конзерванси. Добро и има вкус добро! Покрај главното јадење, пригодните и лесно преносливи ташни од Pedigree® се исто така идеални како закуска помеѓу и покрај сувата храна. Витална заштита ® Со нашите влажни производи од педигре you го поддржувате вашето куче во неговите дневни потреби. Нашите производи содржат природни влакна за поддршка на здравото варење, калциум за поддршка на здрави коски, цинк и сончогледово масло со Омега 6 за сјаен слој и витамин Е за поддршка на имунитетниот систем.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар