Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

BOSCH SANABELLE ADULT WITH TROUT (СО МЕСО ОД ПАСТРМКА)

BOSCH SANABELLE ADULT WITH TROUT (СО МЕСО ОД ПАСТРМКА)
BOSCH SANABELLE ADULT WITH TROUT (СО МЕСО ОД ПАСТРМКА)
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА ПОРАЧКИ НАД 1500 ДЕН
За секоја нарачка над 1500 ден бесплатна достава до Вашиот дом
  • Достапност: На залиха
  • EAN: 4015598004541
380,00 Ден

Достапни опции

КоличинаТежинаЦена
1 kg380,00 Ден
2 kg710,00 Ден
10 kg3.550,00 Ден

Sanabelle Adult со пастрмка е лесно сварлива и комплетна вкусна храна за возрасни мачки над 1 година.
Пастрмката е исклучителен квалитетен извор на протеини, а истовремено и дава многу примамлив вкусна на храната за мачката.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар