Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Stefanplast Длабок пластичен сад Break 9

Stefanplast Длабок пластичен сад Break 9
Stefanplast Длабок пластичен сад Break 9
Ново
Stefanplast Длабок пластичен сад Break 9
Stefanplast Длабок пластичен сад Break 9
Stefanplast Длабок пластичен сад Break 9
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА ПОРАЧКИ НАД 1500 ДЕН
За секоја нарачка над 1500 ден бесплатна достава до Вашиот дом
  • Достапност: На залиха
  • EAN: 8003507960862
140,00 Ден

Достапни опции

Пластичен, длабок сад со гумирани јазичиња против лизгање, за кучиња со средна големина и мачки. Капацитет: 0,7l

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар