Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Stefanplast Тоалет Sprint

Stefanplast Тоалет Sprint
Stefanplast Тоалет Sprint
Stefanplast Тоалет Sprint
Ново
Stefanplast Тоалет Sprint
Stefanplast Тоалет Sprint
Stefanplast Тоалет Sprint
Stefanplast Тоалет Sprint
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА ПОРАЧКИ НАД 1500 ДЕН
За секоја нарачка над 1500 ден бесплатна достава до Вашиот дом
  • Достапност: На залиха
  • EAN: 8003507965829
300,00 Ден

Достапни опции

КоличинаГолеминаЦена
39x58x17 cm470,00 Ден
31x43x14 cm300,00 Ден

Практичен отворен тоалет со обрач. 

Достапен во две големини:

- 31x43x14 cm

- 39x58x17 cm


Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар