Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Stefanplast Лопатка со капак

Универзална лопатка со механизам за затворање кој не дозволува содржината да се распрсне, за повеќе употреби – за чистење на тоалет или како лопатка за храна. Димензии: 27,5x12,5x11

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар