Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Stefanplast Сет Садови за храна и вода со подлога

Stefanplast Сет Садови за храна и вода со подлога
Stefanplast Сет Садови за храна и вода со подлога
Ново
Stefanplast Сет Садови за храна и вода со подлога
Stefanplast Сет Садови за храна и вода со подлога
Stefanplast Сет Садови за храна и вода со подлога
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА ПОРАЧКИ НАД 1500 ДЕН
За секоја нарачка над 1500 ден бесплатна достава до Вашиот дом
  • Достапност: На залиха
  • EAN: 8003507977747
420,00 Ден

Достапни опции

Пластичен сет за кучиња и мачки, составен од две чинии со капацитет од 0,25 и 0,30 lt и пластична подлога која лесно се чисти.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар