Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Stefanplast Тоалет за тренинг на кученца

Тоалет – пластична подлога за тренинг на кутренца, со делови кои лесно се чистат, практичен и опремен со одличен систем за фиксирање на апсорбентни пелени (пелените не се вклучени во сетот). Стабилен, не се лизга, со вклучен столб за полесен тренинг на машките кученца. За чист под и суви шепи при извршувањето на нужда.  Димензии:  60x40x4cm

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар