Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Farmina Fun Dog Energy

Farmina Fun Dog Energy
-28 %
Farmina Fun Dog Energy
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА ПОРАЧКИ НАД 1500 ДЕН
За секоја нарачка над 1500 ден бесплатна достава до Вашиот дом
  • Достапност: На залиха
  • EAN: 8010276009982
100,85 Ден
140,00 Ден

Достапни опции

КоличинаТежинаЦена
1 kg140,00 Ден
20 kg2.490,00 Ден

Fun Dog Energy е комплетна храна за кучиња со високи нивоа на физичка активност. Неговите извонредни квалитетни состојки ја прават оваа храна многу погодна за апетит и лесна за варење.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар