Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Farmina Fun Dog Adult

Farmina Fun Dog Adult
-28 %
Farmina Fun Dog Adult
  • Достапност: На залиха
  • EAN: 8010276010452
72,03 Ден
100,00 Ден

Достапни опции

КоличинаТежинаЦена
1 kg85,00 Ден
20 kg1.606,50 Ден

Комплетно избалансирана храна за возрасни кучиња.

Комплетна храна формулирана за активни возрасни кучиња со нормална физичка активност. Неговите извонредни квалитетни состојки ја прават оваа храна многу погодна за апетит и лесна за варење.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар