Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Cibau Sensitive Fish Medium & Maxi

Cibau Sensitive Fish Medium & Maxi
Cibau Sensitive Fish Medium & Maxi
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА ПОРАЧКИ НАД 1500 ДЕН
За секоја нарачка над 1500 ден бесплатна достава до Вашиот дом
  • Достапност: На залиха
  • EAN: 8010276031037
260,00 Ден

Достапни опции

КоличинаТежинаЦена
1 kg260,00 Ден
12 kg2.790,00 Ден

Комплетна, избалансирана храна за возрасни кучиња од средна и голема раса. Помага во решавање на алергиски и воспалителни проблеми.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар