Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Cibau Puppy Medium

Cibau Puppy Medium
Cibau Puppy Medium
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА ПОРАЧКИ НАД 1500 ДЕН
За секоја нарачка над 1500 ден бесплатна достава до Вашиот дом
  • Достапност: На залиха
  • EAN: 8010276031020
260,00 Ден

Достапни опции

КоличинаТежинаЦена
1 kg260,00 Ден
12 kg2.790,00 Ден

Комплетно избалансирана храна за кученца од средна раса

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар