Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Cibau Puppy Maxi

Cibau Puppy Maxi
Cibau Puppy Maxi
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА ПОРАЧКИ НАД 1500 ДЕН
За секоја нарачка над 1500 ден бесплатна достава до Вашиот дом
  • Достапност: На залиха
  • EAN: 8010276031013
260,00 Ден

Достапни опции

КоличинаТежинаЦена
1 kg260,00 Ден
12 kg2.790,00 Ден

Комплетно избалансирана храна за кученца од големи и гигантски раси

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар