Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

CIBAU Adult Mini

CIBAU Adult Mini
CIBAU Adult Mini
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА ПОРАЧКИ НАД 1500 ДЕН
За секоја нарачка над 1500 ден бесплатна достава до Вашиот дом
  • Достапност: На залиха
  • EAN: 8010276035240
320,00 Ден

Достапни опции

КоличинаТежинаЦена
1 kg320,00 Ден
7 kg1.990,00 Ден

Комплетно,избалансирана храна за возрасни кучиња од мали раси.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар