Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

CIBAU Adult Maxi

CIBAU Adult Maxi
CIBAU Adult Maxi
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА ПОРАЧКИ НАД 1500 ДЕН
За секоја нарачка над 1500 ден бесплатна достава до Вашиот дом
  • Достапност: На залиха
  • EAN: 8010276030993
240,00 Ден

Достапни опции

КоличинаТежинаЦена
1 kg240,00 Ден
12 kg2.590,00 Ден

Комплетно, избалансирана храна за возрасни кучиња наменета за големи раси со нормални физички активности.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар