Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

​Purina® Pro Plan® Nutrisavour JUNIOR мисирка во coc

Комплетна и избалансирана влажна храна за мачиња со одличен вкус.

Содржи есенцијални хранливи материи потребни за здрав раст и ДХА за да помогне во поддршката на нивниот здрав раст, вклучувајќи ги и нивните мозоци и мускули во развој.

Направено со нежни парчиња мисирка, богати со протеини, во вкусен сос за вкусен влажен рецепт што мачките сакаат да го јадат.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар