Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

​Purina® Pro Plan® Nutrisavour STERILISED пилешко во coc

Комплетна храна за стерилизирани или кастрирани возрасни мачки 1+ за одржување на здрава телесна тежина.

Ги обезбедува сите хранливи материи што и се потребни на вашата мачка за дневна виталност и долгорочно здравје. Специјално е формулирана за да помогне во одржување на здравјето на уринарниот систе,м кај кастрирани  мачки и да помогне во одржување на силна природна одбрана.

Направено со нежни парчиња пилешко богато со протеини во вкусен сос за вкусен рецепт што мачките сакаат да го јадат.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар