Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Camon Награда за куче/коска

Коска од телешка кожа.

Достапна во три големини:

AB030 - 11.2cm/40gr

AB031  - 13.5cm/90gr

AB032 - 21cm/180gr


Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар