Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

MONGE Кесичка Лосос

Комплетна храна за кучиња специјално развиена за да го воодушеви Вашиот четириножен пријател.

Рецепт направен со печен лосос.

Формулирано без житни култури и дополнет со глукозамин и хондроитин за поддршка на зглобовите.

Кесичка од 100гр.


Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар