Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

WHISKAS пауч ЛОСОС во сос

Нутриционистички комплетна и избалансирана храна, со сочно месо и рибини парчиња, која ќе ви помогне да обезбедите најдобра можна грижа за вашата мачка. Направена според формилата на нутриционисти и ветеринари на ВАЛТАМ, водечки орган за исхрана на домашни миленици. Пакување од 100 гр./ 73 kcal

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар