Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

WELLFED ХРАНА ЗА МАЧКИ ОД МИСИРКА И КОКОШКА

Храна погодна за кастрирани возрасни мачки кои живеат дома.

Од моментот на стерилизација, нивниот метаболизам се менува, затоа им треба храна збогатена со Л-ЛИСИН: за биосинтеза на протеини, Л-КАРНИТИН: ги претвора масните киселини во чиста енергија и ДЛ-МЕТИОИНКомплетен, избалансиран оброк, исклучиво од 100% свежо месо, без јаглехидрати.

Ветеринарно тестирано, со вкус, арома и текстура во согласност со биолошките потреби на животните во природата.

Тежина: 100gr


Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар