Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

CROCI КИНГ КОСКА

CROCI КИНГ КОСКА
CROCI КИНГ КОСКА
Топ
CROCI КИНГ КОСКА
CROCI КИНГ КОСКА
CROCI КИНГ КОСКА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА ПОРАЧКИ НАД 1500 ДЕН
За секоја нарачка над 1500 ден бесплатна достава до Вашиот дом
  • Достапност: На залиха
  • SKU: C6BI2240
  • EAN: 8023222020221
130,00 Ден

Достапни опции

КоличинаДимензииЦена
7,5 cm130,00 Ден
15 cm250,00 Ден
10 cm200,00 Ден

Вкусна закуска во форма на коска која е идеална награда за учење и тренинг. Не само што е вкусна награда која ќе му понуди часови забава на Вашето милениче, таа истовремено помага и за чистење на забите и ги масира непцата, во исто време будејќи ги природните инстинкти на кучето за џвакање.

Достапна во различни пакувања:

- пакување од 5 парчиња со големина на коска 7,5 cm. Тежина: 25 gr.

- пакување од 3 парчиња со големина на коска 10 cm. Тежина: 35 gr.

- пакување од 2 парчиња, со големина на коска 15 cm и тежина 80 gr.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар