Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

BIOMIX Plus Ω3 - ВИТАМИНСКО МИНЕРАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА

BIOMIX Plus Ω3 - ВИТАМИНСКО МИНЕРАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА
BIOMIX Plus Ω3 - ВИТАМИНСКО МИНЕРАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА ПОРАЧКИ НАД 1500 ДЕН
За секоја нарачка над 1500 ден бесплатна достава до Вашиот дом
  • Достапност: На залиха
550,00 Ден

ВИТАМИНСКО МИНЕРАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА НА КУЧИЊА И МАЧКИ

(за подобрување на квалитетот на кожата, убавo и сјајно крзно и појачан имунолошки систем)


BIOMIX Plus Ω3 со својата унапредена формула која покрај високо квалитетниот пивски квасец, биотинот, Б комплекс витамините содржи и суви морски алги (Schizochytrium limacinum) богати со OMEGA 3 (DHA) есенцијални масни киселини, многу значајни за здравјето и нормално функционирање на организмот. Со примена на BIOMIX Plus Ω3 се постигнуваат многу добри резултати во поглед на унапредување на квалитетот на кожата, квалитетот и изгледот на крзното (меко, свиленкасто и сјајно) со позитивен ефект на пигментацијата. Исто така влијае на нормална работа на многу органи, позитивно делува на имунитетот и ја зголемува отпорноста на организмот на болести и инфекции како кај кучињата така и кај мачките. Посебно се препорачува примената на BIOMIX Plus Ω3 пред изложби за постигнување на поубав изложбен ефект, и во ситуации на било какви промени на крзното и кожата, и во ситуации на опаѓање на имунитетот и ослабен апетит кај кучињата и мачките.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар