Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Zoomaxi лежалка за миленици Majestic

Zoomaxi лежалка за миленици Majestic
Zoomaxi лежалка за миленици Majestic
Zoomaxi лежалка за миленици Majestic
Топ
Zoomaxi лежалка за миленици Majestic
Zoomaxi лежалка за миленици Majestic
Zoomaxi лежалка за миленици Majestic
Zoomaxi лежалка за миленици Majestic
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА ПОРАЧКИ НАД 1500 ДЕН
За секоја нарачка над 1500 ден бесплатна достава до Вашиот дом
  • Достапност: На залиха
1.800,00 Ден

Достапни опции

КоличинаГолеминаЦена
70x45 cm2.000,00 Ден
100x60 cm2.300,00 Ден
90x55 cm2.200,00 Ден
80x50 cm2.100,00 Ден
50x35 cm1.800,00 Ден
60x40 cm1.900,00 Ден
КоличинаПерничеЦена
Перниче срце250,00 Ден
Перниче обично200,00 Ден
Перниче коска250,00 Ден

Лежалка за миленици достапна во неколку големини.

Лежалките се изработуваат по нарачка, така што на Вашата адреса ќе пристигнат после 2-5 дена од порачката.

*Постои можност да нарачате по Ваш избор на димензии. Доколку димензиите кои ги сакате ги нема во понудените опции во порака пишете ни ги саканите димензии.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар