Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Camon Крпа од синтетички влакна

Крпа од синтетички влакна која овозможува голема впивливост.

Може да се пере во машина до 40 степени без користење на омекнувачи.

Димензии: 43х66 см

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар