Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Коска од телешка кожа АВ030-031

Коска од телешка кожа АВ030-031
Топ
Коска од телешка кожа АВ030-031
  • Достапност: На залиха
80,00 Ден

Достапни опции

КоличинаГолеминаЦена
13,5 см/90 г.130,00 Ден
11,20 см/40 г.80,00 Ден

АВ030 – Големина 11,20 см/40 г. Цена 80 ден

АВ031 – Големина 13,5 см/90 г. Цена 130 ден

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар