Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Tail Swingers стапчиња со пилешко

Стапчиња за џвакање од говедско завиткани во пилешко филе. Погодни за кучиња до 15 кг. Погодно за смирување на кучето и релаксација.

Без пигменти, шеќер, засилувачи на вкус или конзерванси.

Малку маснотии.

Тежина: 100gr

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар