Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Purina Friskies Junior Pouch од пилешко

100% комплетна и балансирана храна од пилешко месо во желе, специјално формулирана за мали мачиња до 1 година возраст.

На вашето маче му е потребна посебна исхрана за здрав и среќен развој. Дајте му одличен почеток во животот со Friskies Junior.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар