Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Шише за вода 500мл

Шише за вода 500мл
Шише за вода 500мл
Топ
Шише за вода 500мл
Шише за вода 500мл
Шише за вода 500мл
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА ПОРАЧКИ НАД 1500 ДЕН
За секоја нарачка над 1500 ден бесплатна достава до Вашиот дом
  • Достапност: На залиха
180,00 Ден

Достапни опции

КоличинаЛитриЦена
500 мл180,00 Ден

Практично шише за вода од 500мл во кое можете да носите вода за Вашето куче кога сте на долга прошетка, патување или на отворено. Вашиот миленик може да пие од капачето или од плавиот поклопец кој се подесува.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар