Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Adventuros Sticks

Adventuros Sticks
Adventuros Sticks
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА ПОРАЧКИ НАД 1500 ДЕН
За секоја нарачка над 1500 ден бесплатна достава до Вашиот дом
  • Достапност: На залиха
  • EAN: 7613034994592
110,00 Ден

Достапни опции

КоличинаТежинаЦена
120 gr110,00 Ден

Adventuros Sticks ви овозможуваат да го наградите вашето куче со сензуален вкус на бафало. Надворешноста е грубо текстура, со меко полнење одвнатре што ќе ги направи овие грицки неодоливи.

Стапчињата се со малку маснотии, а богати со месо, содржат минимум 14% содржина на живина, како и витамини и минерали. Не се користат вештачки бои во производството на овие грицки, правејќи ги совршени закуски помеѓу оброците, или одлични како награди за спорт, игра или тренинг. Дивиот вкус помага да ја задоволите желбата на вашето куче за авантура, при што секоја грицка е вистински посебен повод. Нека започне авантурата!

Во пакување од 120gr

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар