Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Adventuros Nuggets

Adventuros Nuggets со вкус на дивеч - 90g

Комплементарна храна за домашни миленици, за возрасни кучиња

Грицки-награда на кои Вашиот миленик нема да може да одолее.

Со ниско ниво на маснотии и богати со месо, тие се со вистинската големина за да ги носите во вашиот џеб Вашето следно шетање.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар