Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Purina FRISKIES FunTastix

FRISKIES награда за куче FunTastix со вкус на сланина и сирење, 175g - дополнителна храна за домашни миленици, за возрасни кучиња

Вкусна извиткана грицка со корисни состојки и полнење со вкус на сирење, здраво и вкусно.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар