Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

PURINA PRO PLAN Adult Chicken

PURINA PRO PLAN Adult Chicken
PURINA PRO PLAN Adult Chicken
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА ПОРАЧКИ НАД 1500 ДЕН
За секоја нарачка над 1500 ден бесплатна достава до Вашиот дом
  • Достапност: На залиха
  • EAN: 7613036545068
180,00 Ден

Достапни опции

КоличинаТежинаЦена
400 gr180,00 Ден

PURINA PRO PLAN Adult Chicken со пилешко и OPTIRENAL е уникатна формула богата со пилешко месо, што помага во одржувањето на здрави бубрези на вашата мачка.

Дали знаевте дека заболувањата на бубрезите се многу чести кај мачките, а проблемите со здравјето на бубрезите можат да започнат рано, а во зрелите години да станат неповратни? OPTIRENAL мешавина е формулирана за да помогне во заштитата на бубрезите од оксидативно оштетување и помага во намалување на воспалението, така што вашата мачка може да живее здрав живот.

-          Содржи OPTIRENAL, уникатна формула што помага во одржување на здрави бубрези, мазно и сјајно крзно, здрави зглобови и добра подвижност.

-          Помага во заштитата на забите од создавање на наслаги и забен камен

-          Помага при поддршка на здрав имунолошки систем

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар