Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Храна за риби - лисната Spirulina

Храна за риби - лисната Spirulina
Храна за риби - лисната Spirulina
Топ
Храна за риби - лисната Spirulina
Храна за риби - лисната Spirulina
Храна за риби - лисната Spirulina
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА ПОРАЧКИ НАД 1500 ДЕН
За секоја нарачка над 1500 ден бесплатна достава до Вашиот дом
  • Достапност: На залиха
  • Тежина: 50.00g
320,00 Ден

SERA FLORA Растителна лисната храна која содржи висок процент на Spirulina за подобар дигестивен систен на аквариумските риби и раст и развој.


Пакување од:

250 мл – 320 ден

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар