Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

SERA CATAPPA ЛИСТОВИ

Catappa се бадемови листови кои ги подржуваат природните услови на аквариумските риби и ракчиња. Исто така се превентива за бактериски и габични инфекции. Ракчињата и коридорасите ги јадат како додаток на нивната исхрана.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар