Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

SERA FEED A PLUS автоматска хранилка за риби

SERA FEED A PLUS автоматска хранилка за риби
SERA FEED A PLUS автоматска хранилка за риби
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА ПОРАЧКИ НАД 1500 ДЕН
За секоја нарачка над 1500 ден бесплатна достава до Вашиот дом
  • Достапност: На залиха
  • EAN: 4001942088404
2.100,00 Ден

Автоматска хранилка за риби која може да се намести до 6 хранења во ден. Има можност за поврзување на воздушна пумпа, која константно ќе ја суши храната.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар