Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

SERA CO2 SYSTEM

-  CO2 систем за аквариум до 300 литри вода.

Системот содржи: - sera CO2 боца  (450 g/15.9 oz. CO2) која што може повторно да се полни,  со надворешен вентил и држач,

- Вентил за намалување на притисокот

- CO2 дифузер, 5 метри црево и неповратен вентил

- тест за CO2

- sera florena  100мл и sera flore daydrops 50мл

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар