Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

SERA CO2 таблети

СО2 е основната хранлива материја за растенијата и овозможува прилагодување за помалку кисела pH вредност, бидејќи тоа го претпочитаат многу растенија и риби. Пакување од 20 таблети.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
Лош Добар