Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Velelek

Бренд: Velelek Производ: Vele Balzam a 125ml
За лесно расчешлување на домашното милениче;Влакната се мазни, свиленкасти и нежни;Со пантенол и рицинусово масло, за дополнителна нега;Остава мирис на чистота и свежина...
170,00 Ден
Бренд: Velelek Производ: Kalcium Vitamin D
Додаток на исхрана кој содржи калциум, фосфор, вит.Д3, А и Е; Овозможува правилен развој и заштита кај коскениот и забниот систем, особено кај кутриња и доилки;Превенира рахитис и остеомалација;Го помага невромускулниот систем, забрзува епителизација, засилува сперматогенеза...
200,00 Ден
Бренд: Velelek Производ: Vele Dermatomax Vitamin B
Додаток на исхрана кој содржи вит.B1-B3, B5, B6, биотин, фолна киселина, Б12, цинк, манган, бакар; Се препорачува кај суви,оштетени и влакна без сјај;Превенира иритација и воспаление на кожата, себореја;Го искоренува првутот...
220,00 Ден
Бренд: Velelek Производ: Vele Hepatomax – 50 tabl
Додаток на исхрана кој содржи вит.A, E, селен, Л-аргинин, силимарин;Се препорачува кај воспалителни и дегенеративни процеси, вирусни и бактериски инфекции на црниот дроб;Кај замастен црн дроб, по труење;Превентивно за време на раст и развој...
220,00 Ден
Бренд: Velelek Производ: Vele King forte Max 1100tabl Vitamini
Витаминско минерален додаток на исхраната за сите животни; Содржи вит.А, Д3, Е, К, Б1, Б2, Б6,Б12, ниацин, калциум, селен, железо, бакар, манган, цинк, јод, магнезиум, фосфор, натриум, антиоксиданти;Посебно се препорачува прибременост и доење...
1.520,00 Ден
Бренд: Velelek Производ: Multivitamini vitamini minerali
Додаток на исхрана кој содржи Вит.А, Д3, Е, К, Б1, Б2, Б5, Б6, Б12,Ц, железо, бакар, манган, цинк, магнезиум, калциум, фосфор; Задоволува дневни потреби за витамини и минерали кај кучиња, мачки и домашни животни;Се препорачува при раст, бременост, доење, по боледување, при зголемен физички напор, ка..
190,00 Ден
Бренд: Velelek Производ: Vele Urinomax
Додаток на исхрана кој содржи екстракт од брусница и бреза, вит.А, Е, Ц, Б1-Б3, Б5, Б6, биотин, цинк, железо, калциум, магнезиум, фосфор;Се препорачува кај честиуринарни инфекции, намалена диуреза, кај појава на бубрежни камчиња;Го зајакнува имунитетот...
220,00 Ден
Бренд: Velelek Производ: Vele Zglobomax – 50 tabl
Додаток на исхрана кој содржи гликозамин, хондроитин, МСМ, вит.Е и Ц;Се препорачува кај оштетенизглобови од артритис, повреди и стареење, болни зглобови;Подобрување на раст и развој мускуло-скелетен систем на млади единки...
500,00 Ден
Бренд: Velelek Производ: Vele Antiparazitski Shampon
Шампон наменет за заштита на кучињата од ектопаразити – болви и крлежи;Со арома на тропско овошје...
180,00 Ден
Бренд: Velelek Производ: Vele shampon za dolgo vlakno
Шампон за долго влакно со седеф, алантоин и витамини;Обезбедува квалитетно и долготрајно влакно кај сите раси; Содржи вит.А и Е, кои го хранат фоликулот на влакното;За сјајно, мазно, квалитетно крзно во сите годишни времиња;Со арома на јагода...
140,00 Ден
Бренд: Velelek Производ: Vele shampon za kratko vlakno
Шампон за кучиња со кратко влакно со алантоин и витамини; Обезбедува квалитетно и долготрајно влакно кај сите раси; Содржи вит.А и Е, кои го хранат фоликулот на влакното;За сјајно, мазно, квалитетно крзно во сите годишни времиња;Со арома на кокос...
140,00 Ден
Бренд: Velelek Производ: Vele shampon za kutrinja i macki
Шампон за кутриња и мачки со седеф, алантоин и витамини; Обезбедува квалитетно и долготрајно влакно кај кучиња и мачки;Содржи вит.А и Е, кои го хранат фоликулот на влакното;Ph неутрален;Со арома на ванила...
140,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 12 (1 страни)