Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Atman

Бренд: Atman Производ: Akvarium 18L so dimenzii 40.4х18.4х26cm
Фабрички аквариум со полукружен агол. Има вграден филтер и LED осветлување во сина и бела боја, со прекинувач на допир.Капацитет: 18LДименизии: 40.4 х 18.4 х 26cm- LED осветлување CX-MD (6.2W/100-240V)- Вграден филтер SP-200 ( 200L/h)..
4.200,00 Ден
Бренд: Atman Производ: Akvarium 17L so dimenzii 30.4х22.4х27cm
Фабрички аквариум правоаголен. Има вграден филтер и LED осветлување во сина и бела боја, со прекинувач на допир.Аквариум во црна боја.Капацитет: 17LДименизии: 30.4 х 22.4 х 27cm- LED осветлување – CX-SP (4.3W/100-240V)- Вграден филтер – SP-200 ( 200L/h)..
3.900,00 Ден
Прикажани 1 до 2 од 2 (1 страни)