Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Sam's Field

Бренд: Sam's Field Производ: SAM'S FIELD
Sam's Filed 4300 Power е супер премиум храна со 70% пилешко месо, овошје и зеленчук, без пченичен глутен. Наменета за возрасни активни и работни кучиња од сите раси над 1 година возраст. ОПИС НА ХРАНАТАВИСОКА СОДРЖИНА НА ЕНЕРГИЈА·         С..
240,00 Ден
Бренд: Sam's Field Производ: Suva hrana za vozrasni kucinja golemi rasi
Sam's Filed Adult Large е супер премиум храна со 60% пилешко месо, овошје и зеленчук, без пченичен глутен. Наменета за возрасни кучиња од големи раси над 1 година возраст. ОПИС НА ХРАНАТАЗДРАВИ ЗГЛОБОВИ И ЗДРАВА РСКАВИЦА·         Глукозамин и ко..
230,00 Ден
Бренд: Sam's Field Производ: SAM'S FIELD
Sam's Filed Adult Medium е супер премиум храна со 60% пилешко месо, овошје и зеленчук, без пченичен глутен. Наменета за возрасни кучиња од средни раси над 1 година возраст. ОПИС НА ХРАНАТАЗДРАВА КОЖА И СЈАЈНО КРЗНО·         Балансирано..
230,00 Ден
Бренд: Sam's Field Производ: SAM'S FIELD
Sam's Filed Adult Mini е супер премиум храна со 65% пилешко месо, овошје и зеленчук, без пченичен глутен. Наменета за возрасни кучиња до мали раси над 1 година возраст. ОПИС НА ХРАНАТАСЈАЈНО КРЗНО·         Балансираноднос на Омега3 и Омега6 масн..
290,00 Ден
Бренд: Sam's Field Производ: Suva hrana vozrasni so losos bez gluten
ХИПОАЛЕРГЕН ЛОСОС, ОВОШЈЕ & ЗЕЛЕНЧУК – СООДВЕТНО ЗА ХИПОАЛЕРГЕНА ДИЕТА ИЛИ ЗА КУЧИЊА СО ПОСЕБНИ ПОТРЕБИ ВО ОДНОС НА ХРАНАТААлергија на протеини и житарки, интолеранција на храна, проблеми со дигестивен систем, проблеми со кожа и крзно, раси со големи барања за нега на крзното (пр. шарпеј, далмат..
280,00 Ден
Бренд: Sam's Field Производ: Hrana za vozrasni macki so pileshko
Комплетна сува храна за возрасни мачки со 45% пилешко месо (20% свежо приготвено). Sam's Field Adult со пилешко е храна богата со високо сварливи животински протеини, витамини и минерали кои го стимулираат растот на мускулите, здравјето на коските и зглобовите и целокупното здравје за акти..
230,00 Ден
Бренд: Sam's Field Производ: Hrana za macki so bela riba i losos 400gr
Комплетна храна за возрасни мачки со 25% месо од бела риба, 18% свежо приготвен лосос, овошје и зеленчук, без пченка и без пченица.Sam’s Field Adult со риба е квалитетна вкусна храна за возрасни мачки која обезбедува омега 3 и омега 6 неаситени мастни киселини и витамини за сјајно крзно и здрава кож..
230,00 Ден
Бренд: Sam's Field Производ: Sam's Field Christmas MIX
1. Skin&Coat 200gr.2. Light 200gr.3. Dental Care 200gr.4. Mobility 200gr.i podarok trobicka za cuvanje za gricki so fluroscentna lenta, dvezakacalki za na kaiska od kuce i..
750,00 Ден
Бренд: Sam's Field Производ: Hrana za macki so patka 400gr
Комплетна храна за возрасни мачки со 35% месо од патка, 15% свежо приготвено пилешко месо, овошје и зеленчук, без пченка и без пченица.Sam’s Field Delicious Wild е квалитетна вкусна храна на која нема да и одолеат и најпребирливите мачки.Sam’s Field Delicious Wild храната содржи доволно количество е..
230,00 Ден
Бренд: Sam's Field Производ: Suva hrana za kutrinja golemi rasi 65% pilesko
Sam's Filed Junior Large е супер премиум храна со 60% пилешко месо, овошје и зеленчук, без пченичен глутен. Наменета е за кутриња и млади кучиња од големи раси на возраст од 3 до 24 месеци.ОПИС НА ХРАНАТАЗДРАВИ ЗГЛОБОВИ И ЗДРАВА РСКАВИЦА·        ..
230,00 Ден
SAM'S FIELD KITTEN Храна за мачиња
Ново Распродадено
Бренд: Sam's Field Производ: Hrana za mali macinja 400gr
Комплетна храна за мачиња со 48%  пилешко месо (20% свежо приготвено), овошје и зеленчук, без пченка и без пченица.Sam's Field Kitten овозможува добар почеток на на растењето, здрав развој на мускулите, коските, виталните функции и имунитетот. Пакување од 400гр...
230,00 Ден
Бренд: Sam's Field Производ: ХИПОАЛЕРГЕНА ХРАНА СО ЈАГНЕШКО И ОРИЗ ОВОШЈЕ И ЗЕЛЕНЧУК
КОМПЛЕТНА ХИПОАЛЕРГЕНА ХРАНА СО ЈАГНЕШКО МЕСО И ОРИЗ, ОВОШЈЕ И ЗЕЛЕНЧУКНаменета за кучиња со прекумерна тежина и повозрасни кучиња (сениори) од сите расиХИПОАЛЕРГЕНО ЈАГНЕШКО МЕСО· Протеини од јагнешко месо за превенција од нетолеранција на храна· Без пченица и пченичен глутен, и без пченка, содржи ..
250,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 19 (2 страни)