Menu
Your Cart

Добиј 5% попуст за првата нарачка! Внеси го купонот: zoomaxi5 

Purina Pro Plan

Бренд: Purina Pro Plan Производ: PURINA PRO PLAN Adult 7+ Chicken za postari macki
Комплетна храна специјално изработена за постари мачки – на возраст од седум години и постари. Оваа храна ги комбинира сите основни хранливи материи, како што се витамин А, Ц и Е со бета-каротин, омега 3 и омега 6 масни киселини и природен пребиотик, во единствена храна за мачки од седум години ..
200,00 Ден
Бренд: Purina Pro Plan Производ: PURINA PRO PLAN Adult Chicken so pilesko za zdravi bubrezi
PURINA PRO PLAN Adult Chicken со пилешко и OPTIRENAL е уникатна формула богата со пилешко месо, што помага во одржувањето на здрави бубрези на вашата мачка.Дали знаевте дека заболувањата на бубрезите се многу чести кај мачките, а проблемите со здравјето на бубрезите можат да започнат рано, а во ..
180,00 Ден
Бренд: Purina Pro Plan Производ: PURINA PRO PLAN Delicate Turkey so misirkino za delikatni macki
Ако вашата мачка има чувствителна дигестија или деликатен вкус за храна, обидете се со PURINA PRO PLAN Delicate Turkey, храна која е специјално формулирана за потребите на деликатните мачки. Содржи OPTIRENAL - научно дизајнирана комбинација на состојки, вклучувајќи аминокиселини, есенцијални мас..
200,00 Ден
Бренд: Purina Pro Plan Производ: PURINA PRO PLAN ELEGANT SALMON so losos
Комплетна сува храна научно формулирана за возрасни мачки со чувствителна кожа.Оваа висококвалитетната хранаг и комбинира сите основни хранливи материи, вклучително витамини во групата Б, витамин Е и цинк, како и омега-3 и -6 масни киселини и диетални влакна.Многу мачки, особено мачки со подолго вла..
200,00 Ден
Бренд: Purina Pro Plan Производ: PURINA PRO PLAN Junior Chicken 400gr hrana za mali machinja
Комплетна и балансирана храна со  пилешко и ориз за мачиња од 1 до 12 месеци возраст. Од висококвалитетно пилешко, рибини протеини, јајца и ориз во лесно сварлива и вкусна формула.-Со зголемено ниво на протеини (42%) и оптимално ниво на енергија за да се обезбеди правилен раст и развој.- Ог..
200,00 Ден
Бренд: Purina Pro Plan Производ: PURINA PRO PLAN Salmon so losos
Високо квалитетна сува храна со OPTIRENAL - уникатна формула за одржување на здрави бубрези. OPTIRENAL е научно дизајнирана комбинација на состојки, вклучувајќи аминокиселини, есенцијални масни киселини и антиоксиданти.За здрави зглобови и добра подвижност поради високото ниво на протеини што ги хра..
200,00 Ден
Бренд: Purina Pro Plan Производ: PURINA® PRO PLAN®
За големи и гигантски раси на возрасни кучињ, одберете PURINA® PRO PLAN® DOG LARGE ATHLETIC ADULT со OPTIBALANCE ™  - богата со пиле за да ги обезбедите нивните нутритивни потреби. OPTIBALANCE ™ е комбинација од специфични хранливи материи на кои одговараат на возраста и тежината на вашето куч..
290,00 Ден
Бренд: Purina Pro Plan Производ: PURINA® PRO PLAN®
PURINA® PRO PLAN® DOG LARGE ROBUST PUPPY со OPTISTART® - богата со пиле помага во одржувањето на здрави зглобови и долготрајно здравје кај младите кучиња од големи и гигнатски раси.Храната содржи висококвалитетни парчиња пилешко месо и може да се користи за бремени кучки и кучки доилки.Ист..
300,00 Ден
Бренд: Purina Pro Plan Производ: PURINA® PRO PLAN®
Ако вашето куче има чувствително варење, помогне да го искористи најмногу што може од PURINA® PRO PLAN® DOG MEDIUM ADULT SENSITIVE DIGESTION со OPTIDIGEST® - богата со пиле, храна која е специјално прилагодена на неговата варење и големина.Нашата храна за кучиња со чувствително варење содржи&..
280,00 Ден
Бренд: Purina Pro Plan Производ: PURINA® PRO PLAN®
PURINA® PRO PLAN® DOG MEDIUM ADULT SENSITIVE SKIN со OPTIDERMA® - богата со лосос, е храна за возрасни кучиња од средна раса кои имаат чувствителна кожа.OPTIDERMA® помага во намалување на евентуалната непријатност на кожата поврзана со чувствителноста на храната, благодарение на избраниот изв..
280,00 Ден
Бренд: Purina Pro Plan Производ: PURINA® PRO PLAN®
PURINA® PRO PLAN® DOG MEDIUM ADULT со OPTIBALANCE™ - богата со пиле е комплетна сува храна за кучиња дизајнирана за потребите на возрани кучиња со средна раса. Оваа сува храна за кучиња е богата со пилешко месо и е специјално формулирана за да ги задоволи сите негови потреби за исхрана како дел о..
250,00 Ден
Бренд: Purina Pro Plan Производ: Purina Pro Plan Medium & Large Misirka
PURINA® PRO PLAN® DOG MEDIUM LARGE  ADULT GRAIN FREE SENSITIVE DIGESTION со OPTIDIGEST® e комплетна храна за возрасни кучиња од средна до голема раса. Специјално развиена за да ги задоволи потребите на кучињата со чувствително варење.PURINA® PRO PLAN® DOG MEDIUM LARGE  ADULT GRAIN FREE SEN..
300,00 Ден
Прикажани 1 до 12 од 24 (2 страни)